Již po druhé se bude v černčickém kostele sv. Jakuba staršího konat Noc kostelů. Tentokrát je datum v celé České republice určeno na 1. června. Jak jistě všichni víte, je to Den dětí, a proto bude na to zaměřený i celý program. Vlastně jsme se rozhodli, že celé téma naší Noci kostelů bude „Prarodiče a jejich vnoučata“.

Můžete se těšit na tradiční ochutnávku mešního vína, přednášku na téma celé Noci kostelů, adoraci uvedenou liturgickým tancem, hry pro děti, mini divadlo, zajímavou prohlídku kostela, komentáře k liturgickým oděvům a jako host vystoupí farní sbor z Bohuslavic. Tímto si vás všechny dovolujeme do našeho kostela pozvat, protože doufáme, že program bude stát za to!

• 18:30 - 19:00 samostatná prohlídka kostela
  • 19:00 - 19:15 zahájení + začátek dětských her
        po celý večer možnost psát prosby,
        popovídat si s knězem a reagovat na program