Také chcete podpořit u vašich dětí víru v Boha a Ježíše Krista? Nechte jejich víru růst v hravém prostředí jejich vrstevníků. Tím umožníme aby se naše děti poznávaly i na jiných místech, než jen v kostele při mši. Ve svém okolí se setkávají převážně s ateistickým smýšlením. Chceme proto podpořit jejich bližší sounáležitost k církvi, rozvíjet jejich kamarádství s ostatními dětmi ve farnosti a hlavně podporovat víru v Boha ve společenství jejich vrstevníků.

Na své si přijdou i rodiče, pro které je vytvořen prostor pro společné popovídání si u kávy či čaje a upečených buchet a koláčů.

• Pročtěte si články o jednotlivých setkání rodin s dětmi.

Čas a místo setkávání

• První neděle v měsíci od 10:00, ve velké klubovně na faře.

Kontaktní osoba

• Marie Venclová – 605 351 115.

• Katecheze pro děti podaná zábavnou formou,
  • filmy,
  • hry,
  • vyrábění,
  • aktivity uvnitř i venku.

Cílová skupina

• Rodiče s dětmi od 3 let + 1. stupeň ZŠ (vítáme i mladší či starší děti).

Popis

Setkáváme se celé rodiny se všemi jejich dětmi, tzn. i s těmi, které nezapadají přímo do cílové skupiny – většinou jde o mladší či starší sourozence. Počítáme i s nimi. Jsme otevřené společenství a těšíme se na všechny, kteří k nám zavítají. Rodiny s menšími dětmi si můžou přijít aspoň spolu popovídat a zapojit se jen do těch aktivit, které jejich ratolesti budou zvládat. Rodiny se staršími dětmi jsou také vítány, a pokud budou mít chuť, můžou se zapojit do pomoci těm mladším.