Ježíš nás celým svým životem učí, jak je důležité sloužit druhým. Pokud byste rádi ve své vlastní farnosti přispěli svou službou, můžete se obrátit na zodpovědné osoby:

Akolyté

Duchovní péče o nemocné

• můžete kontaktovat v případě nemoci
  • P. Vladimír Janouch, P. Mariusz Łuczyszyn – kontakty

Hodiny na věži

• údržba a pravidelné natahování hodin (2x týdně)

Hudba

• zodpovídá: ředitel kůru Jiří Tymel, 724 277 863, 491 472 364, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• zodpovídá: Jiří Retík – knihovna

Květinová výzdoba