Farní den 2016

V neděli 22. 5. 2016 začíná v 9:00 poutní mší svatou v kostele Nejsvětější Trojice FARNÍ DEN. Srdečně vás zveme k zajímavému programu a společnému povídání si. Nenechte si ujít občerstvení, program pro děti, společné zpívání a od 14:30 povídání o Itibo a promítání filmu Daleko za sluncem. Aby společné setkání nic nenarušovalo, je zajištěn oběd a bohoslužba v klášteře se nekoná.

Na farní den se tentokrát chceme připravit pomocí dalších doprovodných aktivit:

7. 5. 2016 – Vyrábění pro Sanitku Žanetku

Zveme všechny děti a jejich rodiče na vyrábění pro Sanitku Žanetku pro zdravotní středisko v Itibo, které proběhne v sobotu 7. května. Výrobky budeme prodávat na Farním dni. Utržené peníze pošleme nemocným dětem do Keni. Vyrábění je pro děti od 5 do 18 let. Více informací na plakátu.

8. 5. 2016 – Farnost pro Žanetku

Každý může přispět do dobročinného jarmarku, který proběhne v rámci Farního dne. Přinést můžete své výrobky nebo nějaké hodnotné věci do domácnosti a na zahradu. Jak a kdy můžete věci nosit najdete na plakátku.

22. 5. 2016 – Povídání o keňském zdravotním středisku Itibo a promítání filmu

Na plakátku se dozvíte, kdo za námi přijede a poví nám zajímavé informace o české nemocnici v keňském Itibo. Nenechte si ujít film Daleko za sluncem.