Závod po dvojicích

Vikariátní zástupci mládeže spolu s vikariátním kaplanem pro mládež, naším otcem Filipem pro nás připravili aktivitu, kterou se můžeme zúčastnit i v této nelehké době.

25 checkpointů v CHKO Broumovsko, kamarád, kamarádka, procházka, závod, sranda, zamyšlení, drobné ceny… to vše a mnohem víc Vás čeká již 1. 5. při tomto závodě.Zúčastnit se můžete nově ve 4 kategoriích – a to:

1)Kluci

2)Holky

3)KluciHolky

4) 22+,

kam se kvalifikujete pokud je průměrný věk („x̄“) vašeho týmu vyšší nebo rovný 22 rokům. Kapacita závodu je pouze 100 účastníků! Tak neotálejte s přihlašováním! (Je to kvůli povolení od CHKO, kde jsme pro tuto akci museli žádat o výjimku z vyhlášky). Pokud byste neměli dvojici, tak v přihlašovacím formuláři tuto možnost zaškrtněte a my vás propojíme s ostatními.

Přihlašuje se zde: https://forms.gle/jtKo5J8MtgzpUpkYA Zde na tomto odkaze: https://mapy.cz/s/fofunujoha najdete místa všech checkpointů. Je jen na vás, kde začnete a kolik jich obejdete. Může se používat hromadná doprava. Pro podrobnější informace sledujte stránky události tohoto závodu. Těšíme se na Vás!!!