Pěšky za Marii

Toužíte se zklidnit, utřídit si myšlenky, zajet v modlitbě na hlubinu, projít se na čerstvém vzduchu, poznat nová místa? Zveme vás na dvoudenní putování spojené s modlitbou, na jehož konci bude mariánské poutní místo Vambeřice. Během pěší pouti můžete mlčet, hovořit s ostatními, nebo se osamotě modlit. Vyjdeme od kostela Největší trojice v Novém Městě nad Metují v sobotu 14. 8. 2021 v 8 hodin a půjdeme do polského města Duszniky Zdroj, kde bude zajištěn nocleh. V neděli dojdeme do Vambeřic, kde budeme slavit mši svatou. V odpoledních hodinách bude zajištěn odvoz do Nového Města nad Metují.

Stravování: Po cestě se budeme stravovat z vlastních zásob nebo bude možnost se občerstvit v hospůdkach po cestě.

S sebou: růženec, pevnou obuv, opalovací krém, pokrývku hlavy, pláštěnku, jídlo a pití, peníze na cestu (koruny i Zloté)

Přihlašovat se můžete telefonicky u Pavla Lastovice 602106969, nebo otce Filipa. Přihlášky prosíme nejpozději do 1. 8.