Vikariátní setkání mládeže – ČK – „Velké příběhy obyčejných lidí z okolí“

Zveme Vás na přespávací vikariátní setkání do Červeného Kostelce 27. – 28. září 2022.

Na co se můžete těšit? Přijede mezi nás jedna dívka, která v devíti letech musela utéct s rodinou před válkou ze Sýrie a teď již deset let žije tady s námi. Jak vidí dítě válku? Jaké to je octnout se v úplně jiné zemi, neznat jazyk, zařizovat věci po úřadech, zabydlit se,… Kde shánět sílu na tohle všechno? Jak žijí lidé, kteří tam zůstali? Člověk, který umí opravdu krásně vyprávět a pomáhat poznávat. 😊

Tento příběh nebude rozhodně jediný. 😊 S jedním dobrodružným příběhem, příběhem Nicholase Wintona, se setkáme a dokonce ho prožijeme při velké noční hře, během které se ponoříme do válečných dob. Pokud nebudete mít chuť s námi běhat po městě, můžete si večer pokecat nebo zahrát deskové hry 😉.

Sejdeme se 27.9.2022 v 19:15 v Červeném Kostelci v Háčku, ale bude možnost přijít i ve středu od 10 hod (po skautské mši v ČK) .😊

Přihlašování a další info naleznete na fb události této akce (https://www.facebook.com/events/623861409293955😁